Ursus C 360 od TV ASTA

Skontaktował się ze mną pan Jacek Tobolski, który prowadzi program motoryzacyjny MOTOWIZJA w telewizji regionalnej ASTA TV.

Poprosił o zaprezentowanie na naszej stronie nowego odcinka z ich serii, który został w całości poświęcony Ursusowi C 360. Z przyjemnością publikuję wasz film, oraz informacje o waszej pracy.

Wraz z kolegą prowadzimy w regionalnej pilskiej TV ASTA program motoryzacyjny MOTOWIZJA.

Program ma na celu promowanie komercyjne lokalnych dealerów samochodów, ale od czasu do czasu udaje nam się "przemycić" jakiś inny, ciekawszy temat na antenę.

Jako, że sam urodziłem się na wsi i praca w gospodarstwie nie jest mi obca, staram się co pewien czas zrobić program o tematyce rolniczej. Oto nasz najnowszy produkt - program o kultowym polskim ciągniku URSUS C-360

Jeżeli was zainteresuje, to możecie udostępnić ten filmik na swojej stronie. Zapraszam także na program o kombajnie BIZON, który cieszy się dużą popularnością - http://dai.ly/x148eqn

Pozdrawiam serdecznie- Jacek Tobolski

Dzięki kolejnej wiadomości dowiadujemy się nieco więcej o autorach filmu i kulisach ich pracy. 

Publikowaliśmy filmy na YouTube prywatnie, pod własnym nazwiskiem i zamieszczaliśmy nasze programy Motowizji TV ASTA. Wybieraliśmy tylko te, naszym zdaniem ciekawsze, bo na co dzień nagrywamy także inne programy.

Filmy o tematyce rolniczej to już tylko mój wymysł (...sentyment, bo sam pochodzę ze wsi... ) Cieszę się, że chociaż nie za często, ale udaje mi się "przemycić" jakiś odcinek o tematyce rolniczej.

I tak nagraliśmy odcinek o Kombajnie Bizon, który na YT zrobił niesamowitą furorę! Przeszło 300 tys. wyświetleń oraz wiele pozytywnych, dobrych, ciepłych i miłych komentarzy!!!

Formalności prawne i autorskie na YouTube sprawiły, że kanał został zamknęty.

Szkoda nam było chować do szuflady naszej produkcji. Po jakimś czasie umieściłem "Bizona" wraz z innymi programami na właśnie DAILYMOTION.

Oczywiście Dailymotion już nie jest tak popularny jak YouTube, ale kto szuka, ten znajdzie.

Ale wczoraj, za naszą namową, nasza stacja TV ASTA zamieściła film o URSUSIE C-360 na swoim kanale na YouTube. Oto link- http://youtu.be/W_wsB5j-UgA

Teraz można oglądać URSUSA w zdecydowanie lepszej jakości.:)

Proszę rzucić okiem na mój kanał na Dailymotion. Jest tam kilka filmów, które ocierają się o tematykę rolniczą, jak np. dwa filmy o samolocie rolniczo-pożarniczym- M18 Dromader (kocham ten samolot!!! Smile ), film o ciężarówce Star, czy film o terenówce Willys Wrangler.

Pozdrawiam serdecznie - Jacek Tobolski

Rodzaj maszyny: 

Marka (firma): 

Model: 

Obrazek użytkownika Rafał Marcinkowski

Komentarze

Obrazek użytkownika karol-cwa

dobry film,polecam. ale myslalem ze opowiecie o wadliwym ukladzie kierowniczym c-4011 ktory pozniej przerabiano na 60tkowy

Obrazek użytkownika Maszynyursus904 yt

Nom był wadliwy owszem ale nie wszędzie Wink mam zetora 4011 z 1976 r sprowadzony z Holandi w 2003 roku w oryginale za śmieszne 1 tys euro kiedy to w pl można było jedynie wrak 360 kupić za te pieniadze do kapitalki i co ciekawe kolumna ma luz ale prawdopodobnie jest od nowości nie dotykana tak jak nawet nominalny wał skrzynia tylny most zwolnice wszystko fabryczne i nadal nie wymaga remontu jedynie wał by trzeba juz szlifnąć silnik robiony był raz po kupnie po prostu ciągnik tam stał i tuleje i tłoki dostały w kość to po prostu świadczy o tym że w polsce podzespoły był produkowane gorszej jakości Wink

Obrazek użytkownika Krzysiek

Bardzo fajny film Smile może miały te ciągniki swoje wady ale ja i tak je kocham i najlepiej mi się nimi jeździ Smile

Obrazek użytkownika Daniel Szlachta

mogliście wspomnieć o wersji 3P. Poza tym super - sam nawet ściągnąłem z youtuba

Dodaj komentarz

Tylko text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Pisemne emotikony zostaną zamienione w graficzne.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Links to specified hosts will have a rel="nofollow" added to them.